PH PAAK Sp. J. Paczkowscy


Utworzono: 2019-02-15

 Dyscypliny sportu, które oparte są na technice wymagają zazwyczaj użycia dobrej jakości sprzętu. Ten pozwala osiągać najlepsze wyniki, dlatego sportowcy wybierają tylko sprawdzone propozycje. Jest tak również w gimnastyce, które bazuje na doskonałym wyszkoleniu technicznym. Powtarzane dziesiątki razy ćwiczenia muszą odbywać się przy udziale sprawdzonych akcesoriów. Takie można kupić w sportowych hurtowniach na ternie całego kraju, w tym również na Paak.com.pl.

Koło gimnastyczne to jedna z wielu propozycji hurtowni, która oferuje sprzęt do wielu dyscyplin sportowych. Są to zarówno akcesoria do indywidualnego uprawiania sportu, jak i do sportów drużynowych. W ofercie znajduje się zarówno odzież, jak i akcesoria techniczne. Najczęstszymi odbiorcami sprzętu są różnego rodzaju kluby sportowe, szkoły i stowarzyszenia. 


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Domena: https://paak.com.pl/
Telefon: 052 321-09-88

Adres: Kościuszki 27
Miejscowość: Bydgoszcz
Kod pocztowy: 85-079


CO SĄDZISZ O NAS ?


Użytkownik vouthithu napisał:
Wobec oferty tej hurtowni sportowej trudno być obojętnym - akcesoria i sprzęt sportowy w dobrych cenach, to ich wielki atut. Współpracę z nimi zaliczamy do bardzo udanych i pozdrawiamy ich serdecznie.
Data: 2019-04-18 14:54:29
Ocena: 5
W TEJ SAMEJ LOKALIZACJIJash Technologie Sp. z o.o.

Łysomice

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

Osiek Nad Wisłą

Pantofle Longina Dorobek

Bydgoszcz