AB-rent


Utworzono: 2019-07-20

Ford Focus, Audi A4 czy Opel Vivaro Long to auta z zupełnie różnych segmentów, które użytkuje się w zupełnie odmienny sposób. Łączy je to, że za nowy lub używany model w dobrym stanie trzeba dużo zapłacić. A gdyby tak podjąć inną decyzję i po prostu wynająć samochód w krótkiej, średniej lub dłuższej perspektywie?

Długoterminowy wynajem samochodu w ramach umowy z firmą ab-rent.pl trwa od 24 do 60 miesięcy. Przez cały ten czas płaci się jedną, stałą ratę w miesiącu. Na jej wysokość składają się wszelkie obowiązkowe wydatki w rodzaju ubezpieczenia OC, dodatkowych polis czy przechowywania i wymiany opon.

Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych i firmowych. Po co narażać domowy budżet i wydawać jednorazowo kilkadziesiąt tysięcy złotych, o ile to w ogóle możliwe? Po co inwestować w firmową flotę, skoro można wynająć niezbędne auta i nie przejmować się spadkiem ich wartości, a na dodatek odliczyć koszty uzyskania przychodu? Widać, że nawiązanie współpracy z profesjonalną i doświadczoną firmą się opłaca. I ułatwia jeżdżenie wymarzonym samochodem.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Domena: https://www.ab-rent.pl/
Telefon:

Adres: Sycowska 13
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 51-319


CO SĄDZISZ O NAS ?


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

W TEJ SAMEJ LOKALIZACJIAdwebia

Kalna

Dental Med

Wrocław

produktyreklamowe.com.pl

Brzezia Łąka