Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL


Utworzono: 2018-09-02

Przygotowanie spotu reklamowego wymaga współpracy z dobrymi lektorami. Jeśli szukasz firmy, która sprawdzi się przy regularnej współpracy i zapewni korzystne ceny, zapoznaj się z ofertą Lektoring.pl.

Rozbudowany bank głosów w Warszawie może przydać się w różnych sytuacjach. Po usługę lektorską zgłaszają się między innymi osoby planujące spoty telewizyjne, radiowe i internetowe. Tematyka dotyczy promocji reklam i usług, tymczasowych wyprzedaży lub akcji społecznych. To klient określa swoją wizję, a lektor robi wszystko, by skutecznie się do niej dopasować. Zdolności aktorskie są tutaj absolutnie niezastąpione! Na stronie internetowej pod linkiem lektoring.pl można znaleźć przykładowe listy lektorów. Warto dodać, że mówią nie tylko w języku polskim. Dostępny jest też na przykład niemiecki, angielski, serbski, amerykański, węgierski i fiński.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Domena: https://lektoring.pl/
Telefon: +48 (56) 656-60-90

Adres: Konwaliowa 12
Miejscowość: Osiek Nad Wisłą
Kod pocztowy: 87--12


CO SĄDZISZ O NAS ?


Użytkownik ronge napisał:
Współpraca z tym bankiem głosów lektorskich okazała się być świetnym pomysłem - mają bogaty wybór głosów z całego świata. My szukaliśmy akurat głosu do reklamy i to właśnie u nich znaleźliśmy odpowiedni. :)
Data: 2019-12-06 13:17:40
Ocena: 4
W TEJ SAMEJ LOKALIZACJIJash Technologie Sp. z o.o.

Łysomice

Beauty House

Bydgoszcz

MySiSi

Bydgoszcz