Beauty House


Utworzono: 2019-12-30

Każda kobieta stara się w miarę możliwości dbać o swój wygląd czy zdrowie skóry, ale możliwości te są dość ograniczone. Kosmetyki oczywiście obiecują fantastyczne rezultaty, ale zwykle okazuje się, że nie można na to liczyć, dlatego warto uzupełniać ich stosowanie poprzez poddawanie się specjalistycznym zabiegom. Obecnie zaoferować może je każdy lepszy salon kosmetyczny. W Bydgoszczy w dzielnicy Fordon godnym polecenia miejscem jest Beauty House - gabinet prowadzony przez dwie pasjonatki kosmetyki.

Mogą one zaproponować rozliczne zabiegi, które poprawiają wygląd, a także usuwają różnego rodzaju zabiegi. Są to zarówno znane już od dawna propozycje, jak mezoterapia czy karboksyterapia, jak nowinki, na przykład henna pudrowa czy BB Glow - znakomity zabieg wyrównujący koloryt skóry, usuwający przebarwienia i dodający cerze promiennego blasku. Na stronie salonu można znaleźć szczegółowy opis wszystkich oferowanych przez niego zabiegów, wraz z wskazaniami, przeciwwskazaniami oraz oczywiście ceną.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Domena: https://beautyhouse.bydgoszcz.pl/
Telefon: 729 888 886

Adres: Bydgoskich Olimpijczyków 7
Miejscowość: Bydgoszcz
Kod pocztowy: 85-796


CO SĄDZISZ O NAS ?


Użytkownik ticklishelephant719 napisał:
Dla mnie usługi salonu Beauty House prezentują znakomity poziom! Dzięki nim czuję się zadbana - od razu widać rękę profesjonalisty.
Data: 2020-06-17 15:17:30
Ocena: 4
W TEJ SAMEJ LOKALIZACJIJash Technologie Sp. z o.o.

Łysomice

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

Osiek Nad Wisłą

MySiSi

Bydgoszcz